70 сімей переселенців отримали допомог ...

70 сімей переселенців отримали допомогу від православних закарпатців

14/09/2015 729
Автор: 

На Закарпатті прихожани Української Православної Церкви допомогли зібрати до школи дітей переселенців, про це повідомляє регіональна газета.

Місцевий благодійний фонд «Право на життя в Закарпатті» перед початком навчального року звернувся до архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора з проханням допомогти зібрати до школи дітей переселенців.

«Ми дуже вдячні особисто владиці та прихожанам єпархії за те, що відгукнулись на наше прохання і надали допомогу родинам переселенців зі Сходу, щоб ті могли зібрати своїх дітей до навчальних закладів. Архієпископ Феодор звернувся до прихожан храмів та монастирів єпархії із закликом зібрати допомогу для тих, хто в ній потребує. І це було зроблено. Дуже дякуємо!», - говорить голова фонду, переселенка з Донецької області Неля Чернишенко.

В цілому допомогу від Православної Церкви отримало більше 70 сімей з Мукачева, Берегово та Виноградово.

«Добрі люди, які співчувають та допомагають завжди є і будуть. Дякуємо Мукачівській єпархії та прихожанам за те, що зробили добру справу для наших діточок. Життя зараз дуже нелегке: треба сплачувати за квартиру, платити комунальні, збори в школу в такій ситуації і з такими цінами для нас – нелегкі. Тому дуже доречна будь-яка допомога», – говорить переселенка Валентина, чиї діти цього року підуть навчатися до однієї зі шкіл міста Мукачева.

За матеріалами: http://arn.net.ua

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: