Один день із родиною священика – на Львівщині підвищують інтерес до тр ...

Один день із родиною священика – на Львівщині підвищують інтерес до традиційної сім’ї та до проблем сирітства

15/07/2015 834
Автор: 

Сім’я священика Михаїла Коника провела цілий день з хлопцем, який у восьмирічному віці залишився без батьківського піклування. Так отець Михайло Коник – голова  відділу у справах сім’ї Львівської єпархії особистим прикладом намагається привернути увагу до проблем сирітства.

П’ять днів, з  8 по 12 липня, у Львівській єпархії до Всеукраїнського Дня родини тут присвятили проблемам сім’ї.

8 липня у храмі на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці в м. Стебник Львівської області під час богослужіння піднесли молитви за збереження українських родин.

Після цього стартувала акція «День для сироти» – проект, який має на меті привернути увагу  православних сімей до проблем сирітства в Україні та закликає небайдужих людей  подарувати сиротам родинну турботу, допомогти  у вирішенні буденних справ.

Сім’я самого отця Михаїла Коника провела цілий день з хлопцем, який у восьмирічному віці залишився без батьківського піклування. Допомогли  юнакові купити одяг, продукти, поспілкувались та почастувались солодощами.

12 липня священик звершив ще одну святкову Літургію, за якою молились за українські сім'ї та мир в Україні.  Тут вперше у Львівській єпархії  вшанували пам’ять преп. Паїсія Святогорця, який для багатьох православних став молитвеником і за сімейне щастя.

Для родин організували розваги – після спільного обіду діти та їх батьки навчились виготовляти бульбашки, зіграли в ігри та взяли участь у конкурсах, вікторинах. Були й подарунки.

Отець Михайло нагадав, що головне завдання усіх дорослих бути прикладом для дітей. А ще сказав, що «родина є неперевершеною кузнею для добрих і чесних патріотів. Чим наповнені наші сьогоднішні родини, від цього залежить і майбутнє нашої Церкви і держави».

За матеріалами сайту Львівської єпархії

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: