Рівненська єпархія УПЦ надала допомог ...

Рівненська єпархія УПЦ надала допомогу дитячій лікарні

26/11/2015 954
Автор: 
Картоплю, буряки, моркву та різноманітні крупи привезли священики Рівненського благочиння Української Православної Церкви для дитячої міської лікарні.

«Випадково від знайомих дізнались, що лікарня потребує овочів, тоді й прийшло бачення, як церква може посприяти у вирішенні цієї проблеми. Адже справа хороша — нагодувати діточок, котрі лікуються у стаціонарі», — розповів протоієрей Олександр Перетянко.

З благословіння Високопреосвященнішого Варфоломія, митрополита Рівненського та Острозького, після недільної служби у храмах настоятелі звернулися до вірян із проханням відгукнутися і допомогти, хто чим багатий. Власне, за кілька днів зібрали більше, аніж планували. Відтак, допомогу отримають не тільки маленькі пацієнти міської лікарні, — харчі відвезуть також і в обласний медичний заклад.

12299799_939443042797393_1578321739_o (1).jpg


До слова, вже кілька місяців при Рівненській єпархії УПЦ функціонує відділ із соціальних питань. Це волонтерський проект, що розпочався з ініціативи вузького кола небайдужих віруючих людей. Він має на меті слугувати суспільству, надавати допомогу бідним, хворим, нужденним.

«Ми проголошуємо слово Бога, коли виконуємо таку роботу, адже Він навчав: “Що тільки вчинили ви одному з найменших братів Моїх цих, — те Мені ви вчинили” (Mф. 25,40)» — прокоментував протоієрей Василь Начев, відповідальний за роботу відділу.

Загалом відділом із соціальних питань розпочато кілька робочих напрямків: допомога військовим та мирному населенню у зоні АТО, багатодітним родинам, лікарням, монастирям; окрім цього, священики започаткували служіння у відділі дитячої онкогематології.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: