Священики УПЦ виконують свою соціальну місію – опікуються військовослу ...

Священики УПЦ виконують свою соціальну місію – опікуються військовослужбовцями України

16/09/2015 798
Автор: 

У Харкові священнослужитель Української Православної Церкви благословив присягу курсантів служби цивільного захисту, а в Мукачеві взяв участь у відправці військовослужбовців в зону військового конфлікту.

11 вересня з благословення митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія на Меморіалі Слави в Харкові настоятель храму Святої Софії м. Харкова протоієрей Андрій Павлюк взяв участь в урочистій церемонії Присяги працівників служби цивільного захисту ГСЧС України та курсантів перших курсів Харківського Національного університету цивільного захисту України.

Наступного дня, 12 вересня, клірики Мукачівської єпархії взяли участь у відправці військовослужбовців в зону військового конфлікту. Цього разу на Схід України було відправлено 75 чоловік для ротації війсковослужбовців, які були мобілізовані у 2014 році.

Участь у відправці з благословення архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора взяв настоятель храму при Мукачівській військовій частині 128-ої бригади – протоієрей Іван Гергель. Перед відправкою в храмі був відслужений молебень за мир в Україні, після чого всі присутні були окроплені святою водою.

За матеріалами Харківської та Мукачівської єпархій

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: