Батьки загиблого рік тому воїна ЗСУ дякують духовенству УПЦ за молитви

Батьки загиблого рік тому воїна ЗСУ дякують духовенству УПЦ за молитви

06/10/2015 1391
Автор: 

Батьки загиблого рік тому воїна ЗСУ написали листа з подякою архієреям та священнослужителям Української Православної Церкви за молитви.

«Щирі і теплі слова подяки хочеться сказати всім священикам, які звершували богослужіння, проводжаючи сина в останній путь, і протягом всього року возносили свої молитви до Бога за душу вбитого воїна Івана», – зазначається у листі батьків Івана Пасевича.

24-річного десантника Львівської 80-ї аеромобільної бригади, який загинув поблизу села Красне Луганської області під обстрілом «Градами» поховали у поліському селі Залізниця Любешівського району, де живе його родина влітку минулого року.

Мама Олена Іванівна у своєму листі, надісланому у редакцію місцевої газети «Вісник і К», згадує чин поховання свого сина так: «Шістнадцятеро священнослужителів відспівували душу Івана: чотири з них у Львівській єпархії у Свято-Георгіївському храмі м. Львова, один – з Володимир-Волинської єпархії та одинадцятеро священиків – з Волинської єпархії Любешівської округи на чолі з благочинним протоієреєм Анатолієм та настоятелем місцевого Свято-Покровського храму ієреєм Іоанном у селі Залізниця Любешівського району.

Для безсмертної душі треба тільки молитва. Розуміючи це, священики нашої Православної Церкви не тільки з Любешівської округи, а й з Володимир-Волинської та Львівської єпархій внесли у свої записи для поминання ім’я убитого воїна Івана і протягом року возносять свої молитви до Бога не тільки за нього, а й за всіх воїнів, які віддали своє життя за Україну. Міцного здоров’я вам, дорогі священнослужителі, благополуччя вам у ваших сім’ях, радості, Божої підтримки в трудах на ниві Христовій».

Виказують слова вдячності батьки загиблого і архієреям УПЦ: «Хочеться побажати міцного здоров’я і висловити щиру подяку митрополиту Волинському і Луцькому Нифонту, який особисто молитовно підтримував і продовжує підтримувати нашу родину, зокрема дружину з донечкою нашого сина. Нехай молитва маленької доньки буде прийнята Богом, і Божа матір, що зображена на подарованій Вами, владико, іконі, пошле вам своє благословення.

А митрополит Львівської єпархії Філарет має змогу і відвідує сім’ю сина, також підтримуючи не тільки молитовно, адже невістка з онучкою проживають у Львові. Низький уклін, щира подяка, многих літ Вам».

У своєму листі мама Івана просить помолитися за упокій душі свого сина та пише з надією про найшвидше настання миру на українській землі.

За матеріалами газети «Вісник і К», № 40 від 01 жовтня 2015.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: