Книга про знайдений на Афоні козацьки ...

Книга про знайдений на Афоні козацький скит «Чорний Вир» вже у продажу

07/07/2015 1695
Автор: 

Книга «Духовне Запоріжжя на Афоні. Маловідомий козацький скит “Чорний Вир” на Святій Горі» була підготовлена на основі матеріалів, знайдених в українських архівах та архівах афонських монастирів. У виданні опубліковані результати нещодавної експедиції Міжнародного інституту афонської спадщини на Святу гору Афон, в результаті якої було виявлено старовинний український козацький скит «Чорний Вир».

«Вперше на основі архівних документів зроблено спробу вивчення та систематизації відомостей про маловідомий козацький скит, простежуються тісні історичні та духовно-культурні зв’язки Афону і запорізького козацтва. Унікальний пам’ятник присутності запорожців на далекому Афоні козаки називали «Духовним Запоріжжям», – розповідає автор книги Сергій Шумило.

Видання має велику кількість ілюстрацій і може бути цікавим як фахівцям з історії Афону та Запорізького козацтва, так і всім, хто цікавиться церковною історією.

Нагадаємо, що афонський козацький скит «Чорний вир», заснований запорізькими козаками в 1747 р, був виявлений українськими дослідниками цього року.

 

Источник: Центр информации УПЦ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: