На Афоні моляться за мир в Україні

На Афоні моляться за мир в Україні

10/08/2015 1041

За багаторічною традицією рішенням Священного Синоду РПЦ до свята на честь святого великомученика та цілителя Пантелеймона було направлено на Святу Гору Афон делегацію, до складу якої увійшли  митрополит Вологодський і Кирилівський Ігнатій та вікарій Київської Мирополії єпископ Ірпінський Климент.

8-9 серпня преосвященні архієреї взяли участь у Панігірі (урочистому богослужінні з нагоди престольного свята) у Свято-Пантелеймонівському на Афоні монастирі.

Цього дня до обителі прибули сотні паломників з України. Під час богослужіння, яке тривало 13 годин, єпископ Климент звершив молитву про мир на українській землі.

Члени Протату висловили співчуття Українській Православній Церкві у зв’язку з кровопролиттям, якого зазнала Україна і запевнили, що Афон молиться, щоб Господь як найшвидше послав мир українському народу.

Члени Протату розповіли, що на Афоні постійно моляться про мир в Україні

Напередодні свята делегація була запрошена до Протату (керуючого органу на Афоні), де відбулася зустріч з представниками афонських монастирів. Члени Протату висловили співчуття Українській Православній Церкві у зв’язку з кровопролиттям, якого зазнала Україна і запевнили, що Афон молиться, щоб Господь як найшвидше послав мир українському народу. Вони з пошаною розповіли про своє враження від  Блаженнішого Митрополита Онуфрія, якого дуже цінують на Афоні.

Після богослужіння всі паломники приклонилися до святинь Свято-Пантелеймонівського монастиря і були запрошені на святкову трапезу.

Використано фото afonit.info

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: