Голова Волинської ОДА пообіцяв підтримати громаду УПЦ в Угринові

Голова Волинської ОДА пообіцяв підтримати громаду УПЦ в Угринові

17/09/2015 649
Автор: 

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик висловив бажання підтримати угринівську громаду УПЦ, яку очолює протієрей Ростислав Сапожник. Про це він заявив 16 вересня під час зустрічі з представниками Волинської єпархії - протоієреями Миколаєм Бондаруком і Валентином Марчуком.

Так, обговорюючи міжконфесійну ситуацію в області, голова Волинської ОДА пообіцяв підтримку Свято-Хрестовоздвиженській громаді УПЦ села Угринів та її настоятелю протоієрею Ростиславу Сапожнику, які вже більше року моляться у хаті священика, де звершуються богослужіння після захоплення храму прихильниками УПЦ КП.

За його словами, він особисто разом зі священнослужителями Волинської єпархії УПЦ відвідає будинок, де мешкає отець Ростислав із родиною. 

Також були обговорені актуальні питання співпраці Волинської єпархії УПЦ і Волинської облдержадміністрації в царині реалізації спільних соціальних та благодійних проектів, допомоги воїнам АТО та вимушеним переселенцям.

Голова Волинської ОДА подякував митрополиту Волинському і Луцькому Ніфонту, священнослужителям і вірним Волинської єпархії УПЦ за соціальну роботу. 

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: