Громаду УПЦ під Ужгородом хочуть оштрафувати за її ж храм

Громаду УПЦ під Ужгородом хочуть оштрафувати за її ж храм

30/11/2015 823
Автор: 

29 листопада 2015 Свято-Вознесенській громаді УПЦ села Великі Лази Ужгородського району прислали штраф від виконавчої служби – нібито за одностороннє невиконання рішення суду, який встановив, що храм УПЦ має використовуватись «почергово» з громадою Греко-католицької церкви.

Зі слів настоятеля Свято-Вознесенського храму УПЦ протоієрея Василя Русанюка, вчора громада отримала повідомлення про те, що її оштрафувала виконавча служба на суму 608 гривень. Найцікавішим є те, що односельчани греко-католики ніяких претензій до своїх сусідів не мають і надалі моляться у наданому їм восьмикімнатному будинку. Ще раніше їм виділили ділянку під будівництво храму і за сприяння районної влади навіть спорудили фундамент. Ніяких конфліктів між релігійними громадами не зафіксовано. Чисельність громади УГКЦ є невеликою в порівнянні із Свято-Вознесенською громадою УПЦ. Платити штраф згідно рішення, яке було винесене ще 2006 року, ніхто не збирається. На «почергове» богослужіння у своєму храмі громада УПЦ не погоджується, маючи всі погоджені та перевірені документи на право власності вищезгаданої церкви.

Нагадаємо, у жовтні цього року, у розпал політичної виборчої кампанії, представники греко-католицької громади цього села перекривали трасу, щоб їх впустили до храму УПЦ. Однак, подібні дії для представників греко-католицької громади по відношенню до цього храму УПЦ актуальні тільки під час виборчої кампанії під політичні лозунги і пропагандистські гасла.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: