Рівненський митрополит Варфоломій за ...

Рівненський митрополит Варфоломій запропонував ОБСЄ ініціювати міжконфесійний діалог в регіоні

08/10/2015 915
Автор: 

5 жовтня митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій зустрівся з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні.

У ході зустрічі обговорювалися питання дотримання прав людини в Рівненській області в контексті подій захоплень храмів Української Православної Церкви. Спостерігачеві місії Мауріціо Монтіпо були передані матеріали, що свідчать про порушення прав громад УПЦ у Тернопільській та Рівненській областях.

Владика Варфоломій звернув увагу представників ОБСЄ на неправомірні дії деяких представників органів місцевої влади, які провокують релігійні конфлікти з метою повного або часткового підпорядкування культових споруд представниками «Київського патріархату».

Сторони висловили переконання, що продовження конфліктів на релігійному ґрунті в Україні може призвести до серйозної дестабілізації ситуації в регіоні, у зв’язку з чим було запропоновано звернутися до органів влади регіону з настійним проханням організувати міжконфесійний діалог, спрямований на припинення захоплень храмів УПЦ.

За матеріалами Рівненської  єпархії

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: