Любомир Гузар осудив європейський лібералізм

Любомир Гузар осудив європейський лібералізм

12/08/2015 960
Автор: 

Про це колишній глава УГКЦ сказав у своєму інтерв’ю для news.ugcc.ua.

Відповідаючи на запитання про ініціативи внесення змін до Конституції України, згідно норм законодавств західних демократичних країн, Любомир Гузар зазначив, що не все, що є на Заході, є добрим для України.

«Ми повинні дуже спокійно, критично підійти до того, чи все, що відбувається на Заході, нам підходить, чи воно є згідно з Божим Законом, чи воно є добрим для України. А не казати: «Ох, то європейське, то вже мусить бути добре», - зазначив лідер УГКЦ, коментуючи прагнення українських можновладців закріпити законодавчо одностатеві шлюби.

«Я не є фахівець з конституційного права, але я маю певну думку. Щодо одностатевих шлюбів, то це є ненормально. Господь Бог створив чоловіка і жінку, які мають одружуватися. Але не може бути одностатевого одруження. Як хочуть жити спільно, це їхня справа, але це не є шлюб»,- сказав він.

«У Західній Європі і Північній Америці є такий лібералізм, відчуття послаблення моральності, засад життя. І це, бачите, результат того лібералізму, і це є ненормально. Вони (представники нетрадиційних сексуальних меншин. — Ред.) роблять дуже багато шуму, різні заходи, процесії, немов би вони якісь особливі вибрані члени громади. Вони є такі самі члени громади, як і ми всі, і мусять брати життя так, як воно є», - пояснив Любомир Гузар.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: