5000 вірян взяли участь у щорічному хресному ході з Почаївською іконою ...

5000 вірян взяли участь у щорічному хресному ході з Почаївською іконою Божої Матері (ФОТО)

03/08/2015 1640
Автор: 

2 серпня, в День пам’яті святого пророка Ілії, відбувся хресний хід з Почаївською чудотворною іконою Божої Матері з села Вірля, що на Тернопільщині, до Свято-Успенської Почаївської Лаври. Довжина маршруту, яким віруючі щорічно проходять із головною святинею Почаївської обителі, складає 15 км.

Цей хресний хід нагадує про те, як у 1559 році грецький митрополит Неофіт, котрий проїжджав цими місцями, зупинився на ночівлю у благочестивої поміщиці Анни Гойської та в подяку за гостинність залишив їй в благословення образ Богородиці.

Чотири десятиліття ікона знаходилася в домовій молитовні, випромінюючи ночами таємниче сяйво. Після того, як прозрів по молитві перед цією іконою сліпонароджений брат господині, Филип Козинський, Гойська вирішила передати образ Богородиці разом з багатими дарами почаївським ченцям.

У цьому році біля 5 тисяч паломників на чолі з намісником обителі митрополитом Почаївським Володимиром та братією Лаври пройшли шляхом, яким 418 років тому чудотворний образ прибув до монастиря.

Після завершення хресного ходу відбувся молебень та благодійна трапеза для всіх паломників.

Свято-Успенська Почаївська Лавра

Прес-служба УПЦ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: