Громада УПЦ у селі Грибовиця виграла с ...

Громада УПЦ у селі Грибовиця виграла суд по справі бездіяльності слідчого

20/11/2015 1097
Автор: 
Свято-Покровська громада УПЦ, що діє у селі Грибовиця Іваничівського району, у жовтні 2015 року звернулась до правоохоронців зі скаргою по факту перешкоджання здійсненню релігійного обряду та по факту незаконного утримання релігійної святині.

Нагадаємо, у заяві йшлося про кримінальні правопорушення, що здійснили представники новоявленої релігійної Свято-Покровської громади УПЦ КП, що була зареєстрована у Грибовиці за місяць до конфлікту у сільському храмі УПЦ.

Тоді через атаку на громаду та священика Української Православної Церкви споруду закрили та опечатали.
Втім, на офіційну заяву громади УПЦ з правоохоронних органів надійшла відповідь про те, що інцидент розглянутий, а матеріали списані у справу. Відтак, вірянам УПЦ села Грибовиця довелось через суд вимагати, щоб за їхньою заявою справа була внесена у Єдиний реєстр досудових розслідувань.

Рішенням Іваничівського районного суду скаргу Свято-Покровської релігійної громади УПЦ задовольнили, слідчого Іваничівського відділення поліції Нововолинського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Волинській області зобов’язали внести у Єдиний реєстр досудових розслідувань відомості за заявою Свято-Покровської релігійної громади УПЦ та розпочати досудове розслідування.

Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: