Керуючий справами УПЦ перебуває з офіційним візитом в Албанській Право ...

Керуючий справами УПЦ перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві

06/09/2015 575
Автор: 

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич) перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві.

Митрополита Антонія під час візиту супроводжує глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

Сьогодні, 6 вересня, у Воскресенському кафедральному соборі Тирани Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим архієпископом Тирани і всієї Албанії, Митрополитом Тирано-Дурресько-Ельбасанським Анастасієм у співслужінні представників Помісних Православних Церков була звершена Божественна літургія.

По закінченні Богослужіння митрополит Антоній від імені Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав Блаженнішому Митрополиту Анастасію скульптурне зображення святого рівноапостольного князя Володимира і попросив Блаженнішого Анастасія молитися за Україну. Митрополит Анастасій зазначивши, що християни всього світу моляться за настання миру в Україні, сказав: «страждання українського народу в моїх молитвах».

За матеріалами сайту КДАіС

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: