Колишній священик УАПЦ із Закарпаття повернувся до лона канонічної мат ...

Колишній священик УАПЦ із Закарпаття повернувся до лона канонічної матері-Церкви

01/02/2016 1511
Автор: 
1 лютого до лона Української Православної Церкви долучився декан Ужгородсько-Мукачівського деканату (благочиння) Карпатської єпархії Української Автокефальної Православної Церкви, завідувач кафедри практичного богослов’я та церковного мистецтва, голова видавничого відділу Карпатського університету імені Августина Волошина та Української богословської академії, доктор богословських наук, доцент архімандрит Діодор (Муратов). Про це повідомляє офіційний сайт Мукачівської єпархії УПЦ

За інформацією єпархії, архімандрит Діодор надіслав особисте прохання на ім’я керуючого Мукачівською єпархією архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора. У проханні колишній клірик Української Православної Церкви щиро кається за перебування в розколі. 

«Виражаю глибоке розкаяння, що певний час свого життя знаходився в розкольницькій організації під назвою «Українська Православна Автокефальна Церква», а саме в її так званій «Карпатській єпархії», – зокрема йдеться у зверненні.

Владика Феодор, вислухавши отця Діодора, взяв до уваги його прохання та направив його на покаяння в один із монастирів Мукачівської єпархії.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: