Лаврський монах освятив відділення дитячої лікарні у Броварах (ФОТО)

Лаврський монах освятив відділення дитячої лікарні у Броварах (ФОТО)

19/11/2015 909
Автор: 
По благословінню намісника Успенської Києво-Печерської Лаври митрополита Вишгородського і Чорнобильського Павла, послушник соціального відділу Лаври ієромонах Гліб (Казьмірук) провів освячення інфекційного відділення дитячої лікарні в Броварах.

Після освячення відділенню подарували ікону Києво-Печерських святих і духовну літературу. Окрім того, для малюків лікарні передали продукти харчування та речі першої необхідності.

Слід зазначити, що працівники соціального відділу Києво-Печерської Лаври приділяють постійну увагу проблемам Броварської дитячої лікарні. Отець Гліб і волонтери Анастасія та Олександра часто відвідують лікувальний заклад. Вони спілкуються з керівництвом, медичними працівниками, маленькими пацієнтами, дізнаються що потрібно і намагаються допомогти чим можуть.

В інфекційному відділенні часто лікуються діти-сиріти та діти з неблагополучних сімей. В лікарні вони знаходяться під опікою вихователів і тому особливо потребують допомоги і духовної підтримки.

Під час попереднього візиту отець Гліб домовився з вихователями про обряд Хрещення однієї з дівчаток. Цього разу світле таїнство відбулося, монах похрестив дівчинку. Її небесною покровителькою стала Вікторія Нікомідійська.

Післе хрестин відбулася душевна тепла бесіда. Ієромонах Гліб розповів про церкву і віру, їх значення в житті та відповів на багато питань.

Джерело - сайт Києво-Печерської Лаври, фото диякона Олександра Кукуішко


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: