На Полтавщині відкрилась фотовиставка, присвячена відвідинам Полтавськ ...

На Полтавщині відкрилась фотовиставка, присвячена відвідинам Полтавського краю Блаженнішим Митрополитом Володимиром

06/07/2015 881
Автор: 

У фотовиставці представлені унікальні світлини про відвідини Блаженнішим Митрополитом Володимиром Полтавського краю, освячення нових храмів, прославлення святих.

За 20 років служіння Митрополита на Київській кафедрі у Полтаві він побував 10 разів. Тут ці візити вважають пам'ятними віхами в історії.

Про це згадував митрополит Полтавський і Миргородський Филип під час відкриття виставки. Розповідаючи про радість спілкування з Блаженнішим митрополитом Володимиром, назвав розбудову духовного життя єпархії за участі Його Блаженства «земними подіями небесного значення».

Митрополит Володимир завжди навчав, що живе серце людини набагато глибше за всесвіт і всю сукупність ідей. Про це згадав благочинний Полтавського міського округу, настоятель Спаського храму протоієрей Іван Корнієнко, який вчився у Загорській семінарії, коли нею керував тоді ще архієпископ Володимир (Сабодан).

«Душа мого народу в пісні», - говорив Блаженнійший. Він сам був людиною творчою. На вечері Його пам'яті пісні на вірші Митрополита Володимира виконав архієрейський хор під керівництвом диякона Дмитра Литвиненка.

Останній візит Його Блаженства на Полтавщину відбувся у жовтні 2010 року.

Фотовиставка, присвячена річниці спочилому у Бозі Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України ВОЛОДИМИРУ, діятиме у період з 3-го по 17 липня 2015 року у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка .

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: