На престольне свято в село Колосова прибули віруючі з усієї округи (+В ...

На престольне свято в село Колосова прибули віруючі з усієї округи (+ВІДЕО, ФОТО)

10/10/2015 1147
Автор: 

9 жовтня православні села Колосова, на долю яких, останнім часом, випало чимало випробувань, відзначали престольне свято храму Святого апостола та євангеліста Іоанна Богослова.

Святкову Літургію очолив настоятель Миколаївського собору Кременця протоієрей Василій Вознюк.  Собор священства, паломники привітали і молитовно підтримали  настоятеля протоієрея Анатолія Сімору та прихожан храму.

У своєму слові до вірян протоієрей Василій закликав стояти міцно у вірі і нічого не боятися. «В любові страху немає» та «тільки через любов, тільки через всепрощення ми можемо унаслідувати життя вічне», - сказав священик.

«Сьогодні ми живемо в особливо неспокійний час. В той час, коли Церкву Христову переслідують, гонять і хочуть її сплюндрувати. Ті, хто твердо стоїть на сторожі Православ’я являються сьогодні сповідниками віри Христової. Я вітаю вас, жителів цього села, які твердо сповідують свою віру і всіх гостей, які сьогодні прийшли на це свято і паломників, які прибули розділити сьогоднішнє торжество. Бережіть віру Христову, навчайте своїх дітей правді Божій, щоб ми зуміли вберегти цей скарб. Адже цей скарб передали нам наші батьки, діди, прадіди. Якщо ми цю естафету не передамо нашим дітям, що ми скажемо на страшному Суді Христовому, стоячи поряд наших предків? Як ми подивимося їм у вічі? Вони пережили атеїстичні часи безбожної влади, коли не можна було ходити в храм, заборонялося хрестити дітей, вінчатися. Але вони зуміли нас похрестити, зуміли нам прищепити віру Христову. І якщо ми не зуміємо зберегти того, що нам дали, горе нам»,- зазначив о. Василій.

Нагадаємо раніше керівник Тернопільського осередку «Правий сектор» Василь Лабайчук заявив, що планує зі своїми бійцями відібрати у місцевої громади канонічної Православної Церкви храм в селі Колосова на Тернопільщині.

На звернення віруючих УПЦ, у Кременецькій РДА пообіцяли громаді Іоанна Богослова у селі Колосова спокій на престольне свято.

За матеріалами Тернопільської єпархії

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: