На Тернопільщині освятили новий храм УПЦ

На Тернопільщині освятили новий храм УПЦ

22/11/2015 2326
Автор: 
22 листопада 2015 року в місті Борщів Тернопільської області, митрополит Кам'янець-Подільський та Городоцький Феодор і митрополит Тернопільський та Кременецький Сергій освятили храм на честь святителя Миколая Чудотворця. Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

Під час Богослужіння настоятель храму ієрей Іоанн Батьковець був возведений в сан протоієрея. Храм на честь святителя Миколая у місті Борщів - єдиний канонічний православний храм на декілька районів. Інший найближчий храм знаходиться у місті Чортків.

У своїй проповіді митрополит Феодор відмітив, що, незважаючи на труднощі часу та на ті проблеми з якими кожного дня зустрічаються православні християни Тернопільської єпархії, Господь воздвигає такі чудові храми.

"Причина цього - велика віра настоятеля та прихожан цього храму. Важливо берегти цю віру, важливо залишатися в Істинній Церкві, якою на Україні є наша Церква. Зараз говорять про багато різних церков, але здебільшого всі ці розмови - не більше ніж спроби внести дестабілізацію в суспільство. Потрібно пам'ятати, що є тільки одна Церква - Церква Христова. І тільки той, хто перебуває в цій Церкві - перебуває з Богом, перебуває в благодаті Божій," - сказав владика.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: