На власні очі. Постраждала вірянка УПЦ: мені шкода людей з Київського ...

На власні очі. Постраждала вірянка УПЦ: мені шкода людей з Київського патріархату

22/12/2015 2150
Автор: 
Ірина Горчук, вірянка УПЦ, мешканка села Птича Рівненської області, одна з тих вірян, що зачинилися у птиченському храмі на знак протесту прости свавілля місцевої влади та Київського патріархату. Ірина хвора на порфирію – рідке генетичне захворювання. Після ночівлі у храмі у жахливих умовах, під нервовим тиском, у жінки стався напад.

«Я не розуміла, що зі мною коїться. У мене стала боліти голова. Мене стало трусити. Я зробилася наче п'яна. Священик дав мені воду. Я ніби очі відкриваю, його бачу і десь діваюсь знов… Я чула якісь крики. Хтось прибіг, взяв мене на руки і поніс. Я думала – це швидка мене повезла в лікарню, як тут виявляється, що це міліція… Медики бояться, щоб моя хвороба не загострилася. Мені ліків неможна приймати», – розповіла жінка.

Розповідаючи про стан людей, які залишаються у заблокованій церкві, Ірина повідомила, що стан здоров'я погіршився у багатьох: тиск, тахікардія, загальна виснаженість та втома. 

Коментуючи дії прибічників УПЦ КП, Ірина заявила: «Коли дивлюся на тих людей, мені їх шкода. Кума живе по сусідству, вона мені кричить: «Щоб ти здохла». Чи Оля Фурминець кричить: «Щоб ти здохла». Моя однокласниця – ми дружили. Бачите: дав Бог – не здохла. Бо там, мабуть, всі за мене молились. Я на них (представників УПЦ КП – ред.) дивлюся, в них очі як у скажених собак. Наші люди стоять, моляться, сутки молитва не стихає. На вулиці, в гаражі, в храмі… А вони? Приїхав їхній Ігор Загребельний в суботу правити. То кричав в рупор, щоб нашу молитву перебити», – розповіла жінка.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: