На Волині представники УПЦ КП спотворюють храм ХІХ століття

На Волині представники УПЦ КП спотворюють храм ХІХ століття

25/11/2015 907
Автор: 
У селі Угринів Горохівського району Волинської області представники УПЦ КП хочуть спотворити пам'ятку архітектури ХІХ століття – Свято-Хрестовоздвиженський храм, який вони захопили рік тому. Про це повідомляє кореспондент СПЖ.

25 листопада в Угринові з'явилась будівельна техніка, що має підняти на храм нову купольну конструкцію, яку будували декілька місяців. Будівельні роботи, а також зміни зовнішнього вигляду храму не були погоджені з держархітектурою. Також не було необхідних прорахунків на навантаження, адже новий купол значно більший за старий.

Місцеві жителі кажуть, що ідея перебудувати захоплену у громади УПЦ культову споруду належить місцевому підприємцю, вірянину греко-католицької церкви Андрію Тураку. Саме він був ініціатором та головною дійовою особою кампанії по захопленню православного храму.

Нагадуємо, що 14 вересня 2014 року представники УПЦ КП захопили Свято-Хрестовоздвиженський храм, який належить релігійній громаді УПЦ. Після захоплення на території та у приміщенні храму, який є пам'яткою архітектури, без дозволу держави, розпочали будівельні роботи, сплюндрували церковний цвинтар.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: