На Волині освятили новий храм УПЦ

На Волині освятили новий храм УПЦ

16/09/2015 1523
Автор: 

Новий православний храм на честь Віри, Надії, Любові та матері їх Софії відкрили цими днями у селищі Стара Вижівка Волинської області. Культову споруду будували близько одинадцяти років, початок робіт освятив ще тодішній владика Симеон, котрий дав благословення на будівництво нового храму в одному з районних центрів Володимир-Волинської єпархії УПЦ у 2004 році.

За цей період роботами керували два священнослужителі. Храму відвели місце на виїзді зі Старої Вижівки, котрий йде на Дубечно. Будівельники почали працювати тут у 2005 році, після закладання першого каменю, і споруду підняли з фундаменту до вікон під наглядом нинішнього благочинного округи протоієрея Дмитра Юхимука. Після цього роботами зайнявся протоієрей Петро Романчук. У 2011 році попередній очільник Володимир-Волинської єпархії владика Никодим знову передав будівництво під відомство протоієрея Дмитра, призначивши його благочинним округи.

Потреба у храмі особливо відчувалась на свята, коли Свято-Преображенський храм містечка не вміщав усіх вірян. Тому урочиста подія – відкриття нової споруди – стала довгоочікуваною для всієї громади. Всі ці роки гроші для спорудження збирали тут всім миром, віряни зверталися по допомогу до інших районів, до депутатів та посадових осіб.

На святі відкриття, окрім представників районної влади, місцевої громади та гостей, вірян вітали з цією подією архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, настоятелька Святогорського Успенського Зимненського монастиря ігуменя Стефана. Настоятелем нового храму призначили протоієрея Петра Романчука. Багатьох громадян, що зробили свій внесок у будівництво, відзначили у цей день церковними нагородами.

За матеріалами газети "Сільські вісті"

 

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: