Представники МВС і духовенства обговорили питання захисту прав і свобо ...

Представники МВС і духовенства обговорили питання захисту прав і свободи совісті в Україні (ФОТО, ВІДЕО)

02/11/2015 718
Автор: 

 У Міністерстві внутрішніх справ у четвер, 29 жовтня, відбулася зустріч представників кількох підрозділів відомства із делегацією Всеукраїнської Ради церков і релігійних організацій.

У МВС зазначили, що органами внутрішніх справ вживаються заходи щодо забезпечення контролю за розслідуванням кримінальних проваджень, розпочатих за правопорушеннями на ґрунті расової, національної чи релігійної нетерпимості.

 «Протягом 9 місяців поточного року слідчими підрозділами розпочато 168 кримінальних проваджень. Вони відкриті за фактами вчинення злочинів, пов’язаних із заволодінням майна з приміщень церков, інших релігійних споруд та культових будинків (119), а також за їхнє пошкодження, руйнування чи захоплення (30). Частина кримінальних проваджень (19) відкриті за фактами порушення рівноправності громадян залежно від їх релігійних переконань, а також за порушення здійснення релігійного обряду, осквернення або знищення релігійних святинь», – зазначила Дар’я Рубежна – старший слідчий в особливо важливих справах Головного слідчого управління МВС України

Представники Всеукраїнської ради церков зазначили, що найкращий спосіб боротьби зі злочинністю – це профілактика та упередження злочинних дій. Також у рамках реформування правоохоронної системи вони запропонували свою участь у підготовці так званого морального кодексу співробітників правоохоронних органів.

За результатами зустрічі її учасниками було досягнуто домовленостей про тісну співпрацю в питаннях упередження та розкриття злочинів, що посягають на права та свободу совісті.За матеріалами Прес-служби МВС

PM264image004.jpg


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: