Речник УПЦ спіймав чиновника Мінкульту на маніпуляції судовими рішення ...

Речник УПЦ спіймав чиновника Мінкульту на маніпуляції судовими рішеннями в інтересах УПЦ КП

06/02/2016 1311
Автор: 
Директор Департаменту у справах релігій і національностей Андрій Юраш намагався спотворити зміст судових рішень щодо храму у селі Птича, щоб створити видимість відсутності утисків Української Православної Церкви. Про це повідомив на своїй сторінці фейсбук протоієрей Микола Данилевич.

За словами представника УПЦ, 3 лютого на засіданні Громадської ради при МЗС А. Юраш емоційно відреагував на коментар речника УПЦ щодо міжконфесійного конфлікту у селі Птича і намагався довести правоту громади УПЦ КП у згаданій ситуації, посилаючись на продемонстровані ним копії судових рішень нібито на користь громади УПЦ КП.

«Яким же було моє здивування, коли я побачив, що це копії рішень суду по ситуації в с. Птича від 2 вересня 2015 року, де чітко була прописана відмова релігійній громаді Свято-Успенського храму УПЦ КП с. Птича у їхньому позові проти релігійної громади Свято-Успенського храму УПЦ того ж села Птича», – написав Микола Данилевич.

«Відповідаючи, я спростував слова А. В. Юраша, вказавши на очевидні речі і процитувавши фрагменти цього документу», – додав заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Нагадаємо, що на цьому засіданні директор Департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури Андрій Юраш запропонував текст заяви, в якій стверджувалося, що в Україні відсутні утиски на релігійному грунті.


Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: