Спікер УПЦ КП: Ватикан не поважає Київський Патріархат

Спікер УПЦ КП: Ватикан не поважає Київський Патріархат

25/01/2016 2293
Автор: 
Спікер Київського Патріархату Євстратій Зоря поскаржився на недостатню повагу до УПЦ КП з боку Ватикану і звинуватив у цьому УПЦ. Про це повідомляє УНІАН. 

За словами Зорі, римська влада порушила попередню домовленість про дозвіл священикові УПЦ КП з Києва провести у Римі богослужіння на Водохреще. «Я отримав інформацію про те, що наша православна громада Київського Патріархату готувалася святкувати в Римі Водохреще. І було завчасно домовлено про використання одного з храмів, приїхав священик з України, щоб очолити це богослужіння. Але буквально напередодні йому повідомили про відмову звершувати богослужіння, і громаді, відповідно”, – заявив спікер УПЦ КП.

За його словами, Ватикан змінив свою позицію через скарги з боку представників УПЦ. При цьому Зоря не зміг пригадати назву церкви, де планувалося богослужіння, та ім’я священика, який мав приїхати для цієї події з України.

Голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький (греко-католик) заявив, що не має інформації про озвучений Євстратієм Зорею конфлікт. “Чув про активізацію УПЦ КП в Італії, але Ватикан не визнає КП канонічною церквою”, – сказав Городецький.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: