Тиждень, з 18 по 24 липня, тривав візит Пр ...

Тиждень, з 18 по 24 липня, тривав візит Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія до США

25/07/2015 1492
Автор: 

Головною ціллю відвідин Предстоятеля Української Православної Церкви США була участь в XVIII Всеамериканському з'їзді Православної Церкви Америки, який відкрився 20 липня в Атланті, штат Джорджія і тривав чотири дні.

По приїзді, 18 липня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому чоловічому монастирі Джорданвілля штату Нью-Йорк.

19 липня Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в Св. Олександро-Невському кафедральному соборі м. Ховелл штату Нью-Джерсі. Тут цього дня зібралися численні віряни общини і гості, багато з яких до еміграції були прочанами і духовними чадами Блаженнішого митрополита Онуфрія (в час, коли Його Блаженство очолював Чернівецьку єпархію).

22 липня  Предстоятель Української Православної Церкви прибув до міста Атланта, в аеропорті Його Блаженство зустрічали Блаженніший Тихон, Архієпископ Вашингтонський, Митрополит всієї Америки і Канади.

Наступного дня Блаженніший Онуфрій звершив Божественну літургію в співслужінні сонму архієреїв Православної Церкви в Америці, після чого взяв участь у V пленарному засіданні 18-ого Всеамериканського Собору, присвяченого темі поширення православної Місії у світі.

Ввечері під час зустрічі з місцевою громадськістю, духовенством та віруючими Православної Церкви в Америці Предстоятель УПЦ виступив з доповіддю про актуальні питання розвитку православного місіонерського служіння в світі та, зокрема, у Північній Америці та Україні.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: