У День Незалежності в кожному храмі УП ...

У День Незалежності в кожному храмі УПЦ моляться за Україну

24/08/2015 825
Автор: 

24 серпня 2015 року Україна відзначатиме 24-ту річницю проголошення незалежності.

З нагоди свята у вихідні 23-24 серпня в усіх монастирях та на парафіях Української Православної Церкви звершуватимуться молебні за Україну та український народ. Так благословив Предстоятель УПЦ Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Молитва за Українську Державу

Боже Святий, Отче Вседержителю, Сине Єдинородний і Душе Святий, що все у Твоїй владі тримаєш і про все піклуєшся Премудрим Твоїм Промислом, молимося Тобі за Богом бережену державу нашу Україну та боголюбивий народ її.

Благослови, Господи, всю владу: Президента, уряд, парламент і військо. Даруй їм, Господи, мирне правління, глибокий і невід’ємний мир, поклади їм на серце добре про Церкву Твою та про всіх людей Твоїх, щоб і ми в тиші і чистоті проводили життя наше у всякому благочесті і чеснотах.

Позбав, Господи, державу нашу від голоду, мору, землетрусу, потопу, вогню, меча, нашестя іноплеменних і розбрату. Родини в мирі і любові збережи, дітей виховай, молодь навчи, старість підтримай, подорожуючим сподорожуй, вбогих захисти, недужних зціли, тих, що за гратами, згадай, розпорошених збери, спокушених наверни і з’єднай зі Святою Твоєю соборною і апостольською Церквою.

Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа нині і повсякчас і на віки віків.

Амінь.

Джерело

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: