УПЦ КП запустила рейдерську схему у но ...

УПЦ КП запустила рейдерську схему у новому селі Красносілля Рівненської області (ВІДЕО)

16/11/2015 2444
Автор: 
15 листопада, близько другої години дня, у селі Красносілля Гощанського району, представники УПЦ КП провели біля сільської ради так званий «референдум» з переведення громади УПЦ та її храму під юрисдикцію Київського Патріархату. Про це повідомляє кореспондент Спілки православних журналістів.

За словами місцевих вірян УПЦ, активісти УПЦ КП почали активно лобіювати швидкий перехід місцевої церкви до общини УПЦ КП після того, як настоятель православного храму отець Олександр Медведюк зайнявся переоформленням документів на храм. Документи радянського зразку він намагався переоформити на сучасні.


Мешканці Красносілля стверджують, що представники УПЦ КП почали поширювати чутки про те, що священик хоче приватизувати землю. І оманою змусили людей прийти на «референдум». Однак, коли селяни з‘ясували дійсні причини самовільного «референдуму», почалися суперечки. Після двогодинних сперечань громада УПЦ покинула зібрання.

Прихильники Київського Патріархату провели голосування без врахування інтересів громади УПЦ. За перехід православного храму під юрисдикцію УПЦ КП проголосувало 126 селян.

Як вже повідомляла СПЖ, самовільні референдуми – це частина рейдерської схеми, за допомогою якої УПЦ КП захоплює чужі храми. Вони незаконні, оскільки на цих референдумах голосує сільська громада, а храми, здебільшого, є власністю релігійних громад. Як правило, після самовільного референдуму починаються силові дії по захопленню культових споруд.

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: