Православна Європа – понад 5000 молодих людей зібралося на міжнародний ...

Православна Європа – понад 5000 молодих людей зібралося на міжнародний форум в Румунії

06/09/2015 889
Автор: 

Участь у міжнародному зльоті, що проходить під девізом «Разом для майбутнього Європи», бере українська делегація, а також представники 19-ти країн, серед яких Греція, Сполученні Штати Америки, Болгарія, Польща, молоді християни з Сирії та Палестини. Всього понад 5000 учасників.

Урочисте відкриття Європейського зльоту православної молоді, що проходить у м. Клуж-Напока (Румунія), відбулося 4 вересня і триватиме по 7 вересня.

Своєпосланнядо учасників зльоту адресував Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій. Його Блаженство привітав усіх та попросив молитися про настання миру в Україні.

Найбільша за чисельністю делегація з України була представлена православними активістами з Києва, Донецька, Закарпаття та православною молоддю української діаспори.

На урочистому відкритті перед учасниками заходу виступили Патріарх та ієрархи Румунської Православної Церкви, місцеві політики, релігійні та державні діячі. Благословення на подальше обговорення актуальних питань діяльності православної молоді в сучасних процесах в Європі учасники проекту отримали від Патріарха всієї Румунії Даніїла.

Після урочистих заходів відбувся концерт за участю відомих музикальних гуртів Румунії.

Організаторами поїздки української делегації стали Синодальний відділ УПЦ у справах молоді та Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Офіційний сайт форуму

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: