Митрополит Онуфрій жителям Слов’янська: Я схиляю свою голову перед вам ...

Митрополит Онуфрій жителям Слов’янська: Я схиляю свою голову перед вами за вашу мужність

25/09/2015 928
Автор: 

24 вересня завершився візит Предстоятеля УПЦ на Донбас.

Після святкової Літургії в Святогірській Лаврі, Його Блаженство відвідав братію монастиря у скитах обителі – на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських та Всіхсвятському, помолився у древньому храмі свт. Миколая на скелі над Сіверським Донцем та спустився в печеру, в якій подвизався прп. Іоанн Святогірський.

А наприкінці свого візиту Блаженнніший владика відвідав кафедральний собор Слов’янська на честь св. Олександра Невського. Біля врат храму Предстоятеля зустрічали митрополит Горлівський і Слов’янський Митрофан, архієреї з Донецької області, благочинний Олександро-Невського округу протоієрей Миколай Фоменко та духовенство Горлівської єпархії.

Блаженніший митрополит відзначив мужність жителів Донбасу, яким довелося перенести великі випробування війною і зазначив, що «коли людина з терпінням переживає скорботи та випробування, вона наближається до Бога. Тоді людина починає усвідомлювати, що єдиним помічником для неї в складних обставинах є Господь».

«Я схиляю свою главу перед вами, дорогі владики, отці, брати і сестри. Ви мужньо перенесли все, що Бог попустив вам. Ви зберегли в собі любов до Бога та один до одного, і навіть любов до ворогів», – сказав Предстоятель.

«Найвищого ступеню духовного розвитку людина досягає, коли прощає своїх ворогів, – зазначив Блаженніший владика. – Господь сказав – любіть ворогів ваших. І якщо ми виконуємо цю заповідь, ми стаємо учнями Христовими».

Його Блаженство подякував митрополиту Горлівському і Слов’янському Митрофану за його труди в єпархії у часи війни. «Вам Бог послав складне випробування, і Ви його винесли з гідністю. Ви для нас є одним із прикладів мужності і вірності Богу і Святій Його Церкві. Нехай Господь береже Вас і всю Вашу паству».

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

У скиту преподобних Антонія і Феодосія

У Всіхсвятському скиту

храм свт.Миколая на скелі і печери

Слов'янськ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: