Патріарх Болгарський Неофіт: «Захопле ...

Патріарх Болгарський Неофіт: «Захоплення православних храмів не сприяє миру між християнами»

12/10/2015 1221
Автор: 

«Захоплення православних храмів не сприяє миру між християнами». Про це сказав 10 жовтня 2015 року Предстоятель Болгарської Православної Церкви Святіший Патріарх Неофіт під час розмови в Софії з заступником голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків  Української Православної Церкви  протоієреєм Миколаєм Данилевичем.

«Ми переживаємо за український народ і молимося за мир в Україні, у тому числі й за мир між християнами, чому жодним чином не сприяють захоплення православних храмів, про які протягом останнього часу ми чуємо все частіше», – сказав Патріарх Неофіт.

Спілкування з Предстоятелем Болгарської Церкви відбулося в рамках міжнародної конференції, присвяченої 1000-літтю від дня преставлення святого рівноапостольного князя Володимира. Під час зустрічі протоієрей Миколай Данилевич від імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія також привітав Предстоятеля Болгарської Православної Церкви з грядущою визначною датою – 70-літтям з дня народження, яке Святіший Патріарх Неофіт відзначатиме 15 жовтня поточного року, та передав пам’ятний подарунок.

Джерело Відділ зовнішніх церковних зв'язків УПЦ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: