Предстоятель Албанської Православної Церкви вірним УПЦ – «Не бійтесь!» ...

Предстоятель Албанської Православної Церкви вірним УПЦ – «Не бійтесь!» (ВІДЕО)

08/09/2015 1082
Автор: 

Відбулася зустріч керуючого справами УПЦ митрополита Антонія із Предстоятелем Албанської Православної Церкви, Архієпископом Тиранським і всієї Албанії Анастасієм, під час якої  Блаженніший звернувся до вірних Української Православної Церкви.

Бесіда 8 вересня відбулася у рамках офіційного візиту до Албанії керуючого справами УПЦ, митрополита Бориспільського і Броварського Антонія. У зустрічі також взяли участь голова Адміністративного апарату Київської Митрополії, архімандрит Віктор (Коцаба) та секретар приходів Московського Патріархату в Італії архімандрит Антоній (Севрюк).

Митрополит Антоній розповів Його Блаженству про сучасну релігійну і політичну ситуацію в Україні та попросив первосвятительских молитв за український народ.

У свою чергу, Блаженніший Архієпископ Анастасій завірив керуючого справами УПЦ у цілковитій підтримці Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та постійній молитві, яку підносять в Албанській Православній Церкві за Україну та її православний народ.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: