Проти Почаївської Лаври готуються масштабні провокації (ДОКУМЕНТИ)

Проти Почаївської Лаври готуються масштабні провокації (ДОКУМЕНТИ)

23/07/2015 2420
Автор: 

Як стало відомо зі звернення намісника Свято-Успенської Почаївської Лаври, проти Почаївської Лаври можливі масштабні провокації. Духовний Собор на чолі з намісником Свято-Успенської Почаївської Лаври направили ряд заяв до Президента України, до Голови Служби Безпеки України, голови Міністра Внутрішніх Справ України. Гаранта та керівників силових установ держави просять перевірити інформацію, що надійшла до Лаври щодо підготовки масштабної провокації проти обителі, захоплення будівель та майна Почаївської Лаври.

Зокрема у Заяві зазначається: «Як стало нам відомо, у найближчий час заплановано здійснення низки провокацій на території Лаври, у тому числі шляхом завезення на територію монастиря вогнепальної зброї  із маркуванням «ДНР», «ЛНР», яка у подальшому повинна бути виявлена провокаторами та використана задля обґрунтування заклику до захоплення. Крім того планується здійснення силового захоплення монастиря великої кількості людей, привезених автобусами у певний момент з одночасним підкріпленням цієї групи людей силовими підрозділами громадських організацій, які повинні спровокувати конфлікт, у тому числі шляхом насильницьких зіткнень». 

У документі звертається увага на те,  що такі дії проти людей та об’єктів, які мають важливе народногосподарське значення, згідно Кримінального кодексу України, ст. 213 визначаються, як диверсія і являються злочином.

Комплекс споруд Почаївської Свято-Успенської Лаври є пам’яткою архітектури національного значення, здійснення провокацій навколо Лаври призведе до міжконфесійної ворожнечі та стане приводом для подальшої дестабілізації ситуації в країні з непередбачуваними наслідками, зазначається у заяві. 

 За матеріалами офіційного сайту Свято-Успенської Почаївської Лаври

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: