В УПЦ за подолання церковного розколу ...

В УПЦ за подолання церковного розколу і проти державного втручання в процес

02/07/2015 968
Автор: 

Кровоточивою раною на тілі України назвав Священний Синод церковне розділення у своєму Зверненні до українського народу 24 червня.

«Значна частина наших співвітчизників, які сповідують православну віру, вже третє десятиліття перебуває поза спілкуванням зі Світовим Православ’ям», - констатували архіпастирі канонічної Церкви.

У своєму посланні до українців архієреї засвідчили готовність Української Православної Церкви до відвертого та конструктивного діалогу із представниками невизнаних церковних угрупувань в Україні. При цьому наголосили: «Діалог має відбуватися на основі канонічного права та без втручання в цей процес позацерковних чинників. Подолання розколів – це внутрішня церковна справа. Ми розуміємо бажання державної влади щодо церковної єдності, однак ми проти втручання держави у внутрішнє церковне життя».

Тож, Священний Синод на своєму засіданні 24 червня підтримав ініціативу Блаженнішого Митрополита Онуфрія щодо відновлення діалогу між Українською Православною Церквою та «Українською Автокефальною Православною Церквою» і затвердив оновлений склад комісії по діалогу з УАПЦ.

Нагадаємо, що дана ініціатива була озвучена 4 червня представниками Предстоятеля УПЦ на V Помісному Соборі «Української Автокефальної Православної Церкви». 

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: