УГКЦ захоплення православного храму називають непорозумінням

Александр Бахов
Александр Бахов

УГКЦ захоплення православного храму називають непорозумінням

   В УГКЦ захоплення православного храму в Коломиї  називають непорозумінням! Це щось новеньке!
   Думаю, як раз непорозумінням є цей коментар для «Обозрєватель».
    Всім відомі факти, що священики УГКЦ: захопили православний храм; закликали до «повернення» (читай захоплення) храмів, брали участь у побитті людей та перешкоджали їм молитись.
  М`яко кажучи не відповідає дійсності твердження, що «…допоки в один з днів не виявили, що церква відкрита. Першим це побачили греко-католики, і просто зайшли до храму….» і як на мене виглядає смішно. Наче йшли і загублений гаманець нашли. Уявіть собі на хвилинку, що православні віруючі у місті Києві в один із днів побачать відкритим храм святого Миколая на Аскольдовій Могилі і просто туди зайдуть помолитись, а потім нікого не будуть туди пускати і запропонують створити комісію, для справедливого вирішення цього непорозуміння. До речі, храм святого Миколая на Аскольдовій Могилі був православним і зараз ним користуються релігійна громада УГКЦ. А от спірний храм у м. Коломиї будувався православними, ще тоді коли греко-католиків не було.
    І слід наголосити, що до сьогоднішнього дня релігійна громада Української Православної Церкви й надалі законно володіє Благовіщенським храмом в м. Коломиї.
Для всіх є очевидним, що священики УГКЦ не тільки порушили Закони державні але й Заповіді Божі. Офіційна реакція вищого керівництва УГКЦ на дії їхніх священиків відсутня, напевно чекають або покривають.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи