БАТЬКО БРЕХНІ

БАТЬКО БРЕХНІ

        БАТЬКО БРЕХНІ
    12 лютого на каналі "Еспресо ТВ", у програмі "Княжицький", пан Філарет виступив не лише у якості лобіста антиконституційних законів, а і у якості людини, яка говорить неправду, заявивши, що до розколу київського патріархату "за минулий рік приєдналось сто, чи може більше парафій", які належать до Української Православної Церкви. У порівнянні із 13 тис., 100 парафій - не така й велика кількість, про що він і сам каже: "це зовсім небагато".
    Дивно, але таку ж статистику використовує Мінкультури. Мені смішно: Київський Патріархат хоче бути самостійним, а храмів порахувати самостійно не може.
    Прикро, що пан Філарет вводить людей в оману та говорить неправду, вдаючись до маніпуляції.
Насправді з 2014 року у розкол Київського Патріархату перейшло 8 релігійних громад УПЦ і захоплено близько 40 храмів, що належать релігійним громадам УПЦ. Нажаль, всі захоплення храмів представники київського патріархату та органи державної влади воліють називати "переходами". Бо побиття людей, спилювання замків, погрози, насилля та незаконне заволодіння чужим майном - це все вони називають "переходи".
   До речі, тих сто парафій, що на думку пана Філарета перейшли у розкол київського патріархату, перевірити дуже просто: покажіть перереєстровані статути цих парафій.
     Але і тут вдаються до маніпуляцій - с.Птича, с.Бадівка, с.Угринів, цей перелік можна продовжувати і продовжувати, де храми релігійних громад Української Православної Церкви захоплюються новоствореними релігійними громадами Київського Патріархату. Не повірите - вони це теж називають переходами.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи