«Чи справді у кримської єпархії Київс ...

«Чи справді у кримської єпархії Київського Патріархату відібрали приміщення?»

«Чи справді у кримської єпархії Київського Патріархату відібрали приміщення?»

   «Чи справді у кримської єпархії Київського Патріархату відібрали приміщення?»
    Сьогодні з`явилась новина, що Київській Патріархат (КП) у Криму ображають, забрали приміщення та ще й оштрафували.
   Про порушення прав віруючих (зокрема КП) у Криму та на Донбасі говорять багато, вперто не помічаючи порушення прав віруючих Української Православної Церкви на західній Україні. До речі, ці порушення перевірити дуже просто, на відміну від порушень які відбуваються у Криму та на Донбасі.
     Але в цьому випадку, перевірити порушення прав КП у Криму не складно, достатньо ознайомитись із рішенням суду № А83-2142/2015 від 14 січня 2016 року. Згідно якого сторонами в процесі виступають -«Общество с ограниченной ответственностью «Крымский Православный Духовный Центр», г. Симферополь» - позивач, та «Министерство имущественных и земельных отношений Республики Крым , г. Симферополь» - відповідач. В процесі розгляду справи вони поміняються місцями.
Предмет спору «о признании незаконным распоряжения и понуждении заключить договор аренды на новый срок» а за зустрічним позовом «о понуждении вернуть по акту приема-передачи недвижимое имущество и взыскании с ответчика неустойки за безосновательное пользование имуществом».
   Між іншим, ця організація «Общество с ограниченной ответственностью «Крымский Православный Духовный Центр», г. Симферополь» із 2004 року орендує це нежиле приміщення загальною плошею 112,6 кв.м. за адресою м. Симферополь, вул. Севастопольська 17, з метою використання його під офіс, аптеку, магазин.
   Як ми бачимо, ні про яку «Кримську єпархію УПЦ КП» не йдеться.
   У зв’язку із цим виникає логічне запитання, навіщо здіймати галас, що КП у Криму ображають?
Чи можливо комусь потрібні додаткові аргументи для захоплення храмів УПЦ?Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи