Напевно щось йде не так

Напевно щось йде не так

  ШЕФ, УСЬО ПРОПАЛО!
   19.10.16 великі ідейники законопроекту № 4128 пан Олександр Саган, Віктор Єленський і Андрій Юраш провели цілу прес-конференцію з приводу підтримки законопроекту № 4128. Напевно щось йде не так! Але думаю - скоро відбудеться чергова спроба проштовхнути цей законопроект.
   Як бачимо, що у ініціаторів законопроекту виникла необхідність розтлумачити, що ж насправді вони мали на увазі під законопроектом № 4128, тому що деякі релігійні організації, політичні партії та «експерти» стали його розуміти не так, як слід його розуміти та тлумачити.
З огляду на вимоги юридичної техніки, законопроект повинен бути загальновизначеним, однозначним, чітким та виключати різне розуміння думки законодавця. Але як ми бачимо у суспільстві і фахівців законопроект №4128 викликає різнополярні погляди та двозначне розуміння його норм, що свідчить про низьку якість законопроектної роботи. А це в свою чергу у правозастосовній практиці буде породжувати конкуренцію норм, суперечки та конфлікти.
    І ще одне! Чому саме зараз у пана Єленського виникла гостра необхідність до фахової дискусії? Невже він з лютого 2016 року не мав можливості фахово обговорити цей законопроект на ВРЦіРО, або на круглих столах. А прохання УПЦ (звертались з листом) взяти участь у обговоренні цього законопроекту на засіданні комітету взагалі було проігноровано.

P.S. Пане Вікторе Єленський, напишіть будь-ласка такий законопроект, щоб а ні мені, а ні іншим в ньому не ввижалось церковне рейдерство.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи