УПЦ не має до цього відношення

УПЦ не має до цього відношення

  Все ж таки УПЦ не має до цього відношення.
   УПЦ офіційно спростувала інформацію про належність до провокацій на Софіївській площі 17 липня 2016 року. Але не дивлячись на це, деякі особи намагаються видати бажане за дійсне. Навіть опублікували в мережі документ «повідомлення про проведення хресної ходи» за підписом пана Лук`яника від імені Всеукраїнського Православного братства в ім’я святого Архістратига Божого Михаїла.
   У зв’язку з цим необхідно звернути увагу на рішення Священного Синоду УПЦ від 11 листопада 2008 р. (Журнал №93) який засудив політичне спрямування діяльності Союзу православних братств України (Всеукраїнського Православного братства в ім’я святого Архістратига Божого Михаїла, Всеукраїнського Православного братства Олександра Невського) та деяких інших громадських організацій та відкликав благословення на їх діяльність.
   Тому в котрий раз!!!
   По-перше: УПЦ не є засновником громадської організації Всеукраїнського Православного братства в ім’я святого Архістратига Божого Михаїла.
   По-друге: з 2008 року громадська організація Всеукраїнське Православне братство в ім’я святого Архістратига Божого Михаїла не має жодного відношення до УПЦ.
   По-третє: в наш час, щоб зареєструвати громадську організацію та виробити печатку не потрібно благословення або дозволу від релігійної організації із якою засновники себе позиціонують.
По-четверте: цей захід не був санкціонований УПЦ та є приватною ініціативою громадської організації Всеукраїнського Православного братства в ім’я святого Архістратига Божого Михаїла.

P.S. А от «Патріарша благодійна місія», що торгувала гуманітаркою (згідно судового рішення), була заснована «УПЦ КП».

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи