Тут один клєрк "Київського патріархат ...

Тут один клєрк "Київського патріархату" з російським прізвищем Найдьонов

Александр Ермоленко
Александр Ермоленко

Тут один клєрк "Київського патріархату" з російським прізвищем Найдьонов

   Тут один клєрк "Київського патріархату" з російським прізвищем Найдьонов запитує: "...чому Московському Патріархату НЕ заважає УАПЦ?"
Візьму на себе сміливість і спробую відповісти на це запитання.
   В своєму дописі у ФБ пан Найдьонов вирішив підтвердити нещодавню маразматичну заяву свого лідера про те, що УАПЦ служить інтересам Москви, ну і єсєссно, - Московського патріархату. Цікава виходить логіка, - якщо в УПЦ не ведуть інформаційної боротьби з УАПЦ, то це значить, що УАПЦ продалась Москві. Але що виходить далі? Служать Москві і ЄХВ, і лютерани, і мусульмани, і євреї, і будисти і ще багато хто! А все чому? За логікою Найдьнова, тому, що немає на адресу цих конфесій "...претензій і звинувачень з боку МПшних офіційних осіб..." і їх теж, так само, як і УАПЦ, "...не поливають іі так брудом бульварні сайти типу "СПЖ" чи "Расколам.нет".
    Шановні мусульмани, юдеї, будисти, представники протестантських течій, та всі інші, з ким НЕ бореться Московський патріархат, - так і знайте, - Ви - московські холуї і запроданці! От якби всі ви стали в один ряд з товарищем Денисенком і почали нахабно і безбожно брехати на своїх опонентів і конкурентів, ви були би щирими патріотами-українцями, а так...
    Напевно, слідуючи подібній логіці, слід очікувати рейдерських атак проти синагог, молитовних домів та мечетей України, адже вони з МП не ворогують!
   Шановний пане Павло Найденов, я відверто співчуваю особисто Вам, вашому лідеру та усім тим, хто в вашому середовищі хворіє манією переслідування. Ви всі вже договориись до того, що навколо вас - одні вороги! Константинополь продав вас Москві, Рим теж продав. Навіть уніати, і ті, визнають, що єдиною канонічною православною структурою в Україні, є УПЦ, напевно теж Москві служать?
     Скажу вам одне, що нікому не потрібна ні УАПЦ, ні ви з вашим Філаретом! І не були б потрібні, якби не лізли в життя інших людей. Однак інформаційну війну проти УПЦ розв'язали саме в УПЦ КП, тому на сайтах "СПЖ" і "Расколам.нет" дають вам належну та гідну віповідь, якої ви заслуговуєте!

   П.С. Просто заради цікавості, і щоб не обманювати людей, зайдіть чи на СПЖ чи на Расколам.нет, і прогляньте, скільки матеріалів присвячено УАПЦ! Не нав'язуйте свої абсурдні висновки тим, хто вам ще вірить...


Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи