Антиконституційні та не демократичні ...

Антиконституційні та не демократичні законопроекти

Антиконституційні та не демократичні законопроекти

   За наявної інформації, 18 травня депутати Верховної Ради України планують продавити скандальні законопроекти №4128 та №4511. Перший відповідатиме за так зване спрощення процедури зміни конфесійної підлеглості, а на ділі - розв'язання рук церковному рейдерству, яке худо-бідно вдавалось стримувати законодавчо протягом останніх двох років.
   Законопроект №4511, в свою чергу, пропонує максимально обмежити діяльність релігійних організацій, центри яких знаходяться в межах держави-агресора.
Ясна річ, що цей проект закону спрямований виключно проти УПЦ, з натяком на її звязок з РПЦ. От тільки цікаво, чому ж з державою-агресором українська влада досі не розірвала дипломатичних та економічних стосунків? Чому ще досі не перекрито кордони? Чому перші особи держави та інші чиновники не вивели звідти свій бізнес? В решті-решт, чому військові дії на сході країни досі офіційно називають АТО, а не війною?
   Про те, що законопроект 4511 є антиконституційним та недемократичним, годі і казати! В "кращих" традиціях радянської доби, ці перефарбовані хрущовці, хочуть знову вводити посаду уповноваженого (читай-контролера), змушувати УПЦ підписувати з державою договори "про існування" та погоджувати кандидатури єпархіальних єпископів і Предстоятеля!
   Варто зазначити, що "факт" про те, що центр УПЦ знаходиться в межах країни-агресора, так і залишився без доказів та аргументів, оскільки про це не йдеться в жодному з установчих документів Церкви.
   Незважаючи на те, що минулоріч профільний комітет розкритикував ці закони, як антиконституційний, а протестують проти них не лише в УПЦ, але й в інших конфесіях, товарищ Єленський та його посіпаки залишаються цілковито глухими до голосу суспільсьтва, стаючі на вістрі нових міжрелігійних та міжконфесійних конфлікти в Україні.
   Для тих, хто думав, що все це - несерйозно і в цьому немає нічого страшного, ви помиляєтесь. Прийняття цих законів однозначно загострить і без того непросту внутрішньо-політичну ситуацію в країні та призведе до нових протистоянь в суспільстві.
   Сьогодні перші особи УПЦ, громадські діячі, правозахисники та прості віруючі звертаються до депутатів із закликом припинити "законодавче свавілля" та повернутись на шлях задекларованого прямування до європейських цінностей, в яких немає місця подібним ініціативам.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи