Заява про зустріч представників УПЦ К ...

Заява про зустріч представників УПЦ КП і Константинополя

Заява про зустріч представників УПЦ КП і Константинополя

   На офіційному сайті УПЦ КП нещодавно повідомили, що 12 січня делегація цієї релігійної організації зустрічалась з представниками Константинопольського патріархату. Зустріч, ніби то, мала місце на Фанарі (православний квартал в Стамбулі), а зі сторони греків були такі особи, як митрополит Гальський Емануїл та митрополит Смирнський Варфоломій.
    На зустрічі представники двох сторін обговорили перспективу автокефалії Православної церкви в Україні (риторика звернення ВРУ). Тільки от одна деталь, в'ївшись в голову, не дає мені спокою - немає жодних фото, які б могли підтвердити факт самої зустрічі. Тобто, взагалі фото є. Зокрема Олександр Трофимлюк, який був в делегації УПЦ КП, виклав своє фотозображення на фоні іконостасу храму святого Георгія на Фанарі. Тому, можна сказати, що десь там вони точно були. Але жодних спільних фото з представниками Константинопольського патріархату ні на сайті УПЦ КП, ні в ФБ членів делегації УПЦ КП немає.
   Що цікаво, - про таку "надзвичайно важливу подію" мовчать абсолютно всі ресурси, які висвітлюють новнини Константинопольського патріархату. Немає жодної звістки ні від оф. сайту патріархату, ні від всюдисущої "Ромфея", ні від "Фос Фанаріу", який справно публікує новини про останні події в Οικουμενικό Πατριαρχείο Κωνσταντινουπόλεως.
   Нікого не звинувачую, але роблю припущення, що зустрічі могло і не бути. Інакше, якщо вона і була, то була надтаємною, оскільки греки про неї мовчать. А якби була надтаємною, то і в УПЦ КП про неї не писали б. А якби не була надтаємною, тоді були б і фото, без яких, як без паспорту, тепер нічого і не підтвердиш. Тому, мій попередній висновок наступний - на Фанарі були, але от чи була зустріч... особисто я вагаюсь. Та це тільки припущення, на що кожен з нас має повне право.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи