Хто ллє воду на антицерковний млин

Хто ллє воду на антицерковний млин

Хто ллє воду на антицерковний млин

    Подобаються мені такі от статейки... точніше сказати - дивують. Автором даного матеріалу є Лана Самохвалова. Її перу належать чимало публікацій подібного плану, і що цікаво - пані авторка хоча і намагається позиціонувати себе прогресивною прихожанкою УПЦ, тільки от дещо її видає.
      Пригадую бородатий анекдот, в якому розповідається про те, як конструкторам АВТОВАЗу привезли розібраний імпортний автомобіль, а після збірки в них всеодно вийшла жигулівська "копійка". Так само зі статтями Самохвалової... от ніби і мотиви благородні, і тези правильні а у висновку всеодно виходить, що ллє воду на антицерконвний млин, який запустили окремі українські політтехнологи кілька років тому.
    Цього разу авторка розповідає про те, як генпрокурор Луценко - плоть від плоті нинішнього політичного режиму, раптово зголосився "захищати" УПЦ. Ні, я цілком згоден з тим, що правосуддя повинне працювати, як годинник. Тільки от по відношенню до УПЦ ці процеси діють чомусь вибірково.
    Тобто, якщо посередництвом залучення Церкви потрібно втопити політичного опонента, - це завжди будь ласка. А коли сама УПЦ просить законодавчо захистити її від того свавілля, яке вже більш, як два роки, доводиться спостерігати в сфері загострення міжконфесійного конфлікту, - "ви все вигадуєте!", "жодних гонінь УПЦ немає!", тощо.

     Сьогодні в селі Угринів знову з'явились судові виконавці і представники поліції. Вкотре відбулась спроба вислення отця Ростислава і його сім'ї зі спірного будинку. В мороз. В сніг. В нікуди. Відбувалось це з порушенням процедури, оскільки жодного попередження від виконавчої служби на адресу Сапожників не поступало. Дякувати Богові, хату знову вдалось відстояти. Але коли чекати нових візитацій і який характер вони носитимуть - ми не знаємо.
     Чому пані Самохвалова, яка розповідає про те, що вона є прихожанкою УПЦ, не пише про ці події? Чому, "захищаючи" УПЦ від "крамольних олігархів", вона не звертає уваги на справжні проблеми? Де генпрокурор? Де закон? А немає... інша справа, якби Угринів фігурував у так званій справі Новінського, тоді би о. Ростислава або всіляко захищали, або розмазали б по стіні - в залежності від того, на чиєму боці він би був.
     Щодо самої статті Самохалової... іноді бувають такі моменти, коли люди, які пишуть на одну і ту ж тему кілька місяців/років поспіль, їх стає нецікаво читати. Речення стають важкими для сприйняття, читаючи початок публікації одразу здогадуєшся, що буде в кінці. Коротше кажучи - стає нецікаво.
    Новінському авторка присвятила добрий десяток статей, ситуації в Угринові чи багатьох інших селах, де мають місце подібні ситуації - жодної. З великим трудом віриться в те, що пані Самохвалова керується благими намірами, пишучи свої публікації. А коли автору не віриш - відпадає бажання читати його опуси. Захищати УПЦ вона однозначно не планує, як би сильно не хотіла довести зворотнього.
Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи