Про поїздку на Фанар УПЦ КП

Про поїздку на Фанар УПЦ КП

   І знову про поїздку на Фанар
   Нарешті з'явилась можливість викласти думки щодо ймовірного візиту делегації УПЦ КП на Фанар, які крутились в голові останніх кілька днів. Визнаю, що попередні дослідження даного питання були проведені не надто сумлінно. Зокрема, йдеться про припущення щодо того, що митрополит Емануїл не мав зустрічі з українськими гостями, оскільки був в Парижі.
  Костянтин Москалюк (Kostiantyn Moskalyuk) вказав на те, що владика Емануїл таки був на Фанарі 12 січня. Про це свідчить повідомлення на сайті ec-patr.org. Інформацію на порталі AMEN.GR, де митр. Емануїл вказаний, як учасник міжконфесійної конференції у Франіції, було подано не повністю, що власне і збило мене з пантелику. Після наданих доказів я погодився з тим, що 12 січня митрополит Емануїл таки був в Туреччині.
  Крім цього, з кількох достовірних джерел мені стало відомо, що зустріч таки мала місце. Цей факт особисто я, в принципі припускаю. І якщо це дійсно правда, тоді в мене виникає ще більше запитань, ніж було до цього. Колись я запитував лише про те, чому немає жодних фотографій, які б підтвердили таку важливу подію. А тепер мене цікавить наступне:
   1) Чому представники КПЦ не дали згоди/дозволу на фото і відеофіксацію? (Адже, як я розумію, заборона була виказана саме з їхнього боку)
   2) Якою була мета зустрічі, якщо Фанар неодноразово натякав на те, що подібні діалоги всеодно не призведуть до якихось результатів?
   3) Чи санкціонували в УПЦ КП публікацію повідомлення про зустіч з членами делегації КПЦ?
Можна погодитись з рядом блогерів, які писали, що в КПЦ заборонили надавати зустрічі офіційної складової, оскільки для них вона не мала жодної важливості. Але, чому ж не сфотографуватись? Невже через те, аби не дратувати представників інших Помісних Церквов? Однозначно можна сказати одне - події розгортатимуться цікаво в будь-якому разі.


Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи