УВАГА! Приватна думка

УВАГА! Приватна думка

      (УВАГА! Приватна думка)
   Ну... що тут сказати? Отець Георгій Коваленко розповість вам "християни ми чи язичники", "чому церква соромиться сексу", "чи існує життя по смерті". Крім того, я думаю, що він багато чого нам ще розповість. Але справа зовсім не в тому.
   Давно звернув увагу, що для каналу "1+1" існує (в позитивному значенні) лише "альтернативна УПЦ". З її представниками можна дружити, брати в них інтерв'ю і коментарі, навіть спільні проекти започатковувати. А та старомодна, "промосковська", консервативна УПЦ і надалі залишатиметься предметом для брехливої наруги, наклепів та інших поневірянь.
   І коли, "завдяки" сюжетам "1+1" в нашої Церкви вкотре виникатимуть проблеми, думаю, що можна буде звернутись до отця Георгія, аби він розповів глядачам в своєму новому телепроекті про те, що всі наклепи проти УПЦ є надуманими!
    Правда ж, отче Георгій Коваленко? Ви ж не забудете розповісти про те, як насправді захоплювались храми УПЦ останніх 3 роки? Розповісте, чи є НАСПРАВДІ різниця між Статутами УПЦ та УПЦ КП? Так чи ні? Не змарнуйте прекрасної нагоди, захистити свою Церкву та спадщину покійного Блаженнішого митрополита Володимира, про яку так часто згадуєте Ви та Ваші друзі.

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Последние записи