Алле, прачечная?

Алле, прачечная?

Алле, прачечная?
     Наша українська дійсність не перестає мене дивувати. Кожного разу, зустрічаючи черговий прояв "любові до держави", я переконую себе, що ось, дна досягнуто. І кожного разу помиляюся. Ймовірно, в своїм шаленім бажанні "перелюбити" всіх і вся деякі громадяни нашої держави дна не просто не бачуть.
Ось і вчора Мінкульт зробив чергову заяву, в тексті якої обурився з приводу освячення місця під забудову пам'ятника святому благовірному князю Олександру Невському. Князя мінкульт назвав "російським святим" з усімв витікаючими.
     Хочу нагадати представникам української культури, що князь Олександр був сином київського та володимирського князя Ярослава Всеволодовича https://ru.wikipedia.org/…/Ярослав_Всеволодович_(князь_влад… , і, відповідно до нової української історіографії, самим справжнім українцем.
     Крім того, пам'ятники цьому святому зводили та зводять не тільки в Україні, Білорусії чи Росії, а й в інших цивілізованих країнах світу та Європи. Ба, не просто пам'ятники, а храми-пам'ятники. Приведу тільки декілька найвідоміших прикладів.
   Софія (Болгарія) - зведений в честь перемоги над турками-османами. https://ru.wikipedia.org/…/Храм-памятник_Александра_Невского
   Бєлград (Сербія) - будівництво зв'язано з подіями сербсько-турецької війни. https://ru.wikipedia.org/…/Церковь_Александра_Невского_(Бел
   Єрусалим (Ізраіль) - http://pilgrims.in.ua/ru/top-svyatyni/st-alex-nevsky.html
   Лодзь (Польща) - занечений до реєстру пам'ятників архітектури https://ru.wikipedia.org/w…/Александро-Невский_собор_(Лодзь)
    В зв'язку з цим можу порадити нашому мінкульту написати відповідні листи і предстоятелям православних церков вищезгаданих країн з тими самими вимогами, що й по відношенню до нашої УПЦ.
Також, хочу нагадати, що Україна прагне в Європу, де, як бачимо, князя шанують. Що з цим робитимете, панове?

http://mincult.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:

Баба Гапка
Не мог он быть украинцем как и князь Владимир не мог быть украинцем потому что украинцев тогда еще не существовало. Рано или поздно до свидомых это дойдет и они запретят всю историю до конца 19 века и начнут рушить памятники культуры...

Последние записи