В Угринові священик КП вимагає в неповнолітніх дітей забратися з хати

В Угринові священик КП вимагає в неповнолітніх дітей забратися з хати

19/08/2015 1710
Автор: 

Наскільки привабливою може бути звичайна сільська хата? Напевне, про це найкраще знає очільник громади УПЦ КП у селі Угринів Микола Сегет, за підписом котрого, як завжди у передсвятковий день, родина священика УПЦ, настоятеля сільського Свято-Хрестовоздвиженського храму Ростислава Сапожника отримала чергову вимогу про гроші та звільнення приміщення, в якому зареєстрована ця сім’я.

Інформаційно-аналітичний портал «Про Церкву» вже неодноразово повідомляв читачам про те, як бурхливо розвивається боротьба за храмову власність, у тому числі – за будинок священика, який вже понад 17 років утримує зареєстрована у ньому родина Сапожників. Цього разу виявилось, що громада УПЦ КП, яка діє під патронатом місцевого авторитета Андрія Турака, встигла приватизувати житлове приміщення з живою прописаною родиною та ділянку землі, по якій, нагадуємо, досі триває судовий розгляд.

Найцікавіше те, що хоча усі події особисто скеровує підприємець, депутат Волинської обласної ради Турак, на жодному з судових паперів не фігурує його персона: усі «історичні» документи доводиться підписувати особисто священикові КП Миколі Сегету, для котрого, ймовірно, і звільняється у такий спосіб сільська хата. Хто ж буде відповідати за беззаконня?

Зауважимо, що ця людина забезпечена житлом, а на території відбитої рік тому культової споруди є ще одне житлове приміщення, цілком придатне до використання та повністю благоустроєне особистими речами сім’ї Сапожників. Під час подій минулого року православному священикові та його дружині не дали забрати звідти навіть сімейний посуд.

Нагадаємо, за планом ініціатора міжконфесійного конфлікту, рівно рік тому, на свято Преображення Господнього, Ростислав Сапожник мав офіційно сповістити сільську громаду про те, що він погодився перейти під патронат УПЦ КП. Взамін зради віри йому обіцяли у подарунок хату та гроші. Яка є потреба у тому, щоб забрати в цих людей і те, і друге, окрім особистої помсти та заздрощів?

Зазначимо, що сьогоднішній документ адресується не лише священнослужителеві УПЦ та його дружині-регенту, а й їхнім неповнолітнім синам.

Відтак, пан Сегет безцеремонно пропонує звільнити хату прописаним у ній 17-річному студенту та 11-річному школяреві, які не мають іншого житла.

Джерело: pro.church.ua

Возврат к списку

Ваш комментарий

Добавлять комментарии могут только авторизованные пользователи
Войти как пользователь:
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов: