У Каліфорнії виявили давно забутий ст ...

У Каліфорнії виявили давно забутий стародавній манускрипт про Судний день

15/05/2016 282
Автор: 

У фондах Каліфорнійської бібліотеки Хантінгтона американський картограф Чет ван Дузер виявив забутий стародавній манускрипт про Судний день і пришестя Антихриста. Про це повідомляє eer.ru.

Рукопис був створений в німецькому містечку Любек невідомим автором між 1486 і 1488 рр. Зараз манускрипт знаходиться в Сан-Марино, у приватній бібліотеці Хантінгтона. На думку Чета ван Дузера, текст написала дуже освічена людина того часу, імовірно лікар.

Стародавний рукопис написаний латиною – на думку вчених, це означає, що він не призначався для широких мас – і містить песимістичні пророцтва. Відлік Апокаліпсису починається з карти, що показує стан світу між 639 і 1514 рр. Земля зображена у вигляді кола, а материки Азія, Африка, Європа – як клини, оточені водою.

Текст описує підйом ісламу, що автор розглядає як наростаючу загрозу для християнського світу. Автор передбачає, що врата пекла в Судний день будуть відчинені в 1651 році. Також рукопис вказує на місцезнаходження раю – потрібно подолати 777 німецьких миль від міста Любека до Єрусалиму, а потім – ще 1000 миль до краю планети.


Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: