Коломийська єпархія КП запевняє ОБСЄ, ...

Коломийська єпархія КП запевняє ОБСЄ, що встановлює мир в регіоні

13/11/2017 61
Автор: 
6 листопада у ході зустрічі з представниками моніторингової місії ОБСЄ в Україні «епископ» Коломийський УПЦ КП Юліан розповів, що його єпархія завжди займає правову та виважену позицію у вирішенні конфліктних ситуацій, пише сайт Київського патріархату.

«Єпископ» Юліан обговорив зі спостерігачами місії ірландцем Джоном Хантом та італійцем Джорджіо Зельковічем реалізацію спільних проектів, які зменшуватимуть напруження та сприятимуть становленню миру, стабільності та безпеки в регіоні.

Водночас 12 листопада представники Київського патріархату, на чолі з керуючим єпархії УПЦ КП «єпископом» Юліаном, за підтримки коломийської поліції та попри протести вірян УПЦ провели службу в Свято-Успенському храмі села Старий Гвіздець, з якого раніше вигнали громаду Української Православної Церкви.

22 жовтня в селі Острівець Городенківського району Івано-Франківської області представники Київського патріархату зажадали можливості проводити службу в храмі на честь Георгія Побідоносця, який належить громаді УПЦ. Віряни УПЦ не відкрили храм та звершили богослужіння біля церкви.

Читайте матеріали СПЖ тепер і в Telegram.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: