Протоієрей Олександр Клименко: завдан ...

Протоієрей Олександр Клименко: завдання християнина – стати закваскою для цього світу

14/11/2017 59
Автор: 
Завдання християнина – не життя в гетто та не формування того особливого місця, де там, і тільки там ми могли б врятуватись. Завдання християнина – стати закваскою для цього світу. Про це розповів на шоу «Ранок з М-студіо» у Мукачеві переможець телевізійного шоу «Голос країни-7» протоієрей Олександр Клименко, передає прес-служба єпархії.

«Якщо спів є цікавою площадкою для своєрідної та образної подачі свого світогляду − це має бути реалізовано. І де б ти не був, потрібно спробувати принести зерно віри», – підкреслив священнослужитель.

Він пояснив, що, стаючи священиком, розумів, що зі світом не «порве», хоча сцену хотів покинути, «адже певне неофітство є у кожного священика», – зізнався отець Олександр.

«З часом, знову ж таки не штучно, не через окреме рішення, яке було прийняте в кабінеті, або ще десь, я вийшов на сцену. Це трапилося в День Перемоги, коли мене попросили вийти на сцену, сказати кілька слів і заспівати пісню. Взявши тоді благословення від архієрея, я з того часу − знов на сцені», – каже протоієрей Олександр Клименко.

Раніше, 11 листопада, у драматичному театрі міста відбувся концерт переможця телевізійного шоу «Голос країни-7» протоієрея Олександра Клименка.

Читайте матеріали СПЖ тепер і в Telegram.

Повернення до списку

Ваш коментар

Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів: